Ученици четвртог разреда подручних одељења из Избенице и Орашја заједно су обележили крај једног лепог и важног периода свог школовања. Уз дружење, осмехе и радост, прославили су завршетак четвртог разреда и понели са собом најлепше успомене из школских дана.
Нека им предстојећи кораци буду испуњени новим знањима, лепим пријатељствима и успесима. Желимо им срећан распуст и много успеха у наставку школовања!
