Синоћ су ученици осмог разреда свечано обележили завршетак једног важног животног поглавља – основношколског образовања.
Уз осмехе, дружење и лепе успомене, наши матуранти прославили су крај школовања у Основној школи и направили још један корак ка новим изазовима који их очекују.
Поносни смо на све што су постигли током протеклих година и желимо им много успеха, среће и остварених снова у наставку школовања.
Срећно, драги матуранти! 
